O nás

Mise

Naším přáním je nabídnout osobní ztvárnění české kuchyně s inovativním přístupem a přípravou po vzoru kuchyně francouzské. Chceme oživit původní způsob vaření z lokálních a sezónních surovin, který je ohleduplný k životnímu prostředí, je výrazný v chuti, zdraví prospěšný a zároveň podporuje místní farmy a zemědělce.

 

Naším zákazníkům chceme vytvořit romantické a pohodové místo pro významné životní okamžiky tím, že nabídneme ty nejlepší kulinářské služby, jaké dovedeme poskytnout, a to v útulném a přátelském prostředí.

 

Vize

Naším cílem je být restaurací s největším podílem lokálních a sezónních surovin v Praze.

 

Hodnoty

Věříme v podnikání, které je udržitelné. Využíváme bezezbytku všechny suroviny, spotřebováváme jen tolik energie, kolik je potřeba, třídíme odpad a všemožně chráníme životní prostředí pro budoucnost vlastní i našich dětí. 

 

Něco navíc

Rádi pro vás připravíme firemní setkání, jako jsou business večeře, pro teambuildingové aktivity nabízíme řízené degustace s degustačním menu, nebo pro vás připravíme speciální akce na objednávku. Anebo přijďte jen na romantickou večeři...

 

Celková kapacita restaurace je 46 míst.

Přijímáme platby platebními kartami VISA, EC/MC, Maestro, AMEX, DINERS, JCB.

 

Restaurace je nekuřácká.

My o nás

„Malá přátelská restaurace v srdci Vinohrad s jedinečným servisem a moderním přístupem ke gastronomii.“

JOHANNA

„Vždy u nás klademe na první místo absolutní spokojenost hostů. Personál je velmi pečlivě vybraný a vedený v tomto, dnes již tak málo zastoupeném, nicméně tradičním přístupu. Jsme přímo nadšeni, abychom vám všem, kteří nás navštíví, dokázali, že dobrá gastronomie v Praze ještě existuje.“

JOSEF

„Celková atmosféra restaurace vybízí k příjemnému zážitku, ať už nás navštívíte ve dvou, či ve větší skupině.“

VERČA

„Tato restaurace je specifická svým širokým portfoliem vín, pečlivě vybraným specialisty, kteří víno milují.“

RÍŠA

„Skulptura naší kočky zaujme opravdu každého!“

KOČKA

Ocenění