O nás

Motto

Užijte si čas „být tady“...

Co

Blue Wagon vám nabízí moderní gastronomii tak, jak má vypadat. Vaříme z kvalitních, čerstvých a "hlavně sezónních surovin", které zpracováváme šetrnými, zdravými metodami.

Jak

K dobrému jídlu vám pochopitelně doporučíme vhodné víno – nabízíme nejen česká, francouzská či španělská, ale především vína rakouská, jejichž výběr máme největší v Praze.

Proč

Skvělé jídlo a vynikající víno by ovšem neznamenalo nic bez dokonalého servisu. Vaše návštěva je pro nás vždy svátkem, a proto servis patří mezi klíčové ukazatele vaší spokojenosti.

Kde

Blue Wagon naleznete na Královských Vinohradech, nedaleko od Náměstí Míru. Světlý a vzdušný interiér vás osloví svou jednoduchostí a důrazem na detail.

Něco navíc

Rádi pro vás připravíme firemní setkání, jako jsou business obědy, pro teambuildingové aktivity nabízíme řízené degustace s naším sommelierem nebo pro vás připravíme speciální akce na objednávku. Anebo přijďte jen na romantickou večeři...

Celková kapacita restaurace je 46 míst.

Restaurace je nekuřácká.

My o nás

„Malá přátelská restaurace v srdci Vinohrad s jedinečným servisem a moderním přístupem ke gastronomii.“

JOHANNA

„Vždy u nás klademe na první místo absolutní spokojenost hostů. Personál je velmi pečlivě vybraný a vedený v tomto, dnes již tak málo zastoupeném, nicméně tradičním přístupu. Jsme přímo nadšeni, abychom vám všem, kteří nás navštíví, dokázali, že dobrá gastronomie v Praze ještě existuje.“

JOSEF

„Celková atmosféra restaurace vybízí k příjemnému zážitku, ať už nás navštívíte ve dvou, či ve větší skupině.“

VERČA

„Tato restaurace je specifická svým širokým portfoliem vín, pečlivě vybraným specialisty, kteří víno milují.“

RÍŠA

„Skulptura naší kočky zaujme opravdu každého!“

KOČKA

Ocenění